III Biegi Papieskie

Dnia 18 maja 2016r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wojcieszkowie brali udział w III Biegach Papieskich organizowanych przez Szkołę Podstawową w Wólce Domaszewskiej. W zawodach uczestniczyli uczniowie z siedmiu szkół Gminy Wojcieszków. Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w różnych kategoriach wiekowych. W kategorii dziewcząt kl I: OI miejsce zajęła Oliwia Paniak, III Julia Latoch, IV Maja Gil; w kategorii chłopców kl. I: I miejsce zajął Kamil Gryglicki: w kategorii dziewcząt kl. II: I miejsce zajęła Dominika Zdunek, II Nikola Kłoda, IV Jagoda Dzido: w kategorii chłopców kl. II: III miejsce zajął Kamil Burdach, IV Mateusz Hofmański; w kategorii dziewcząt kl.IV: II miejsce zajęła Izabela Świder: w kategorii chłopców kl IV: I miejsce zajął Maciej Kania, IV Patryk Lemieszek; w kategorii dziewcząt kl. VI: I miejsce zajęła Daria Mojzych, III Kinga Kłoda, IV Julia Świder; w kategorii chłopców kl. VI: II miejsce zajął Mateusz Golba, III miejsce Patryk Gil. Gratulujemy  wszystkimn  biegaczom.

Certyfikaty i podziękowania