Rozkład przyjazdów do szkoły - Kurs I i II

Ranny kurs autobusy szkolnego - trasa dowożenia

(Orientacyjny – będzie modyfikowany w czasie pierwszego

tygodnia nauki)

Trasa 1.

Burzec, Wola Burzecka, Glinne

0 - Wojcieszków Szkoła  6:35

1 - Wojcieszków Grądy   6:39

2 - Wojcieszków, ul. Burzecka  6:42

3 – Burzec                    6:44

4 - Wola Burzecka         6:48

5 - Wola Burzecka / Stajki  6:51

6 – Glinne                    6:56

0 - Wojcieszków Szkoła  7:00

 

Trasa 2

Otylin, Bystrzyca, Helenów, Kolonia Bystrzycka, Ciężkie,

Wola Bystrzycka, Marianów, Wola Bobrowa, Nowinki

0 - Wojcieszków Szkoła                        7:00

1 – Otylin                                           7:04

2 – Bystrzyca 2                                   7:08

3 – Bystrzyca 1                                   7:10

4 – Helenów (koło sklepu)                   7:14

5 -  Kolonia Bystrzycka                        7:18

6 – Ciężkie                                        7:22

7 - Wola Bystrzycka Szkoła                  7:28

8 – Marianów                                     7:32

9 – Wola Bystrzycka Szkoła                 7:36

10 - Wola Bystrzycka / Szlachta            7:38

11 – Wola Bobrowa 2                          7:42

12 – Wola Bobrowa 1                          7:44

13 – Nowinki                                      7:50

0 – Wojcieszków Szkoła                       7:55

Pierwszy odjazd po 6 lekcji. TRASA : Wola Burzecka, Grondy, Burzec, Glinne

Trasa pozostałych zostanie ustalona w dniu jutrzejszym.