Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości

Uczniowie klasy VIII  Szkoły Podstawowej w Wojcieszkowie 8 stycznia 2020r. brali udział w Ogólnopolskiej Szkolnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości (eliminacje szkolne), obejmującej  zagadnienia ekonomiczne z programu przedmiotu „Wiedza o społeczeństwie” uzupełnione o aktualne wydarzenia gospodarcze oraz wybrane zagadnienia dotyczące przedsiębiorczości i zarządzania przedsiębiorstwem. Zmagania zakończyły się sukcesem.  Do eliminacji okręgowych z całej Polski zakwalifikowało się 100 szkół, których reprezentacje zdobyły najwięcej punktów. Naszą szkołę  będą reprezentować następujący uczniowie: Mateusz Mazurek, Maja Adamczyk i Gabriela Bosek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zawodnikom zakwalifikowanym do eliminacji okręgowych serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas dalszych etapów. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Bożena Zacharska.