Sukces na szczeblu powiatowym!

12 stycznia w Domu Kultury w Woli Gułowskiej po raz jedenasty odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek "ANIELSKIE ŚPIEWANIE". Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 200 uczestników w różnych kategoriach wiekowych z całego powiatu. Z naszej szkoły do zmagań przystąpili soliści oraz zespół wokalny. Uczennica klasy IIIa Olga Dzido pod opieką s. Grażyny Stypułkowskiej zajęła III miejsce w kategorii soliści klas I-III, natomiast Zespół Wokalny pod kierunkiem p. Krzysztofa Marosa oraz przy współpracy s. Grażyny Stypułkowskiej wywalczył I miejsce w kategorii zespoły klas IV-VI. Serdeczne gratulacje dla dziewcząt i opiekunów.

 

Szczegóły oraz fotorelacja na stronie:

http://www.kleeberczycy.pl/xi-powiatowy-konkurs-koled-i-pastoralek-anielskie-spiewanie-2020-2/

Certyfikaty i podziękowania