Andrzejki...

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. W naszej szkole atmosfera andrzejkowa zagościła już w poniedziałek, 25 listopada. Właśnie wtedy miłośnicy tańca i dobrej muzyki mieli okazję pobawić się na dyskotece, którą poprowadził Dj Janek. Tym razem towarzyszyli nam uczniowie klas siódmych i ósmych ze Szkoły Podstawowej w Oszczepalinie i Szkoły Podstawowej w Woli Bystrzyckiej. Była to wspaniała okazja do bliższego poznania się i integracji.   

                                                                                                   

29 listopada Samorząd Uczniowski  przygotował wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły. W tym dniu korytarz szkolny został zamieniony w "Salę Wróżb". Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.                                                       

 Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i … komu w życiu się powiedzie. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały.