IV Regionalne Spotkanie Miłośników H. Sienkiewicza

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Wojcieszkowie  serdecznie zapraszają do udziału IV Regionalnym Spotkaniu Miłośników Sienkiewicza pod patronatem:

Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Łukowskiego, Wójta Gminy Wojcieszków.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2019 r. o godz. 9.00 w  Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza  w Wojcieszkowie.

Przedsięwzięcie obejmuje szereg konkursów dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych związanych z postacią naszego Patrona:

• Konkurs recytacji fragmentów utworów Henryka Sienkiewicza „W hołdzie wielkiemu Polakowi” (regulamin)
  • Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza ,,Henryk Sienkiewicz – jego życie i twórczość” (regulamin)
  • Konkurs plastyczny „Kobiety w twórczości Sienkiewicza” (regulamin)
  • Konkurs piosenki Tę piosenkę dedykuję Henrykowi Sienkiewiczowi” (regulamin)

Pełną treść zaproszenia (do pobrania) oraz oświadczenie dla uczestników (do pobrania).