NASI UCZNIOWIE WYGRALI ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!!

25 września w Wólce Domaszewskiej odbyły się V Drużynowe Biegi Papieskie. Naszą szkołę reprezentowało 25 zawodniczek i zawodników i po podliczeniu punktów okazało się, że drużyna zajęła I MIEJSCE. Gratulacje należą się wszystkim (nawet rezerwowemu), ale w szczególności tym, którzy zdobyli największą liczbę punktów i stanęli na podium. 

 

OTO NASI MEDALIŚCI:

Kategoria dziewcząt rocznik 2009:

 1. MIEJSCE JULIA LATOCH

 2. MIEJSCE MAJA GIL

Kategoria dziewcząt rocznik 2008:

 1. MIEJSCE OLIWIA PANIAK

 1. MIEJSCE NIKOLA KŁODA

Kategoria chłopców rocznik 2008:

 1. MIEJSCE KAMIL GRYGLICKI

 2. MIEJSCE ANTONI NOWICKI

Kategoria dziewcząt rocznik 2007:

 1. MIEJSCE DOMINIKA ZDUNEK

 2. MIEJSCE GABRIELA MOJZYCH

 3. MIEJSCE MARTYNA JURKOWSKA

Kategoria chłopców rocznik 2007:

 1. MIEJSCE DAWID MODZELEWSKI

Kategoria dziewcząt rocznik 2006:

 1. MIEJSCE JOANNA ROGULSKA

Kategoria chłopców rocznik 2006:

3. MIEJSCE MATEUSZ WILEŃSKI

Z naszymi zawodnikami w Wolce Domaszewskiej byli: p. Agnieszka Józwik i p. Tomasz Niewęgłowski. Podziękowania za przygotowanie i wyselekcjonowanie uczniów do zawodów należą się również p. Krzysztofowi Marosowi.

W przyszłym roku również powalczymy o zwycięstwo.

 

Certyfikaty i podziękowania