Dzień Kobiet w naszej szkole

     8 marca  obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. W naszej szkole zawsze jest on dniem wyjątkowym, gdyż nasi chłopcy przygotowują dla swoich koleżanek miłe niespodzianki. Również w tym roku pamiętali. Każda klasa we własnym gronie  obchodziła  to święto - były życzenia, kwiaty, tort, drobne upominki... Cała społeczność naszej szkoły spotkała się  na czwartej godzinie lekcyjnej, aby uczestniczyć w uroczystej akademii.

 

Podziwialiśmy program artystyczny stworzony specjalnie na tę okazję. Nasi koledzy(choć gościnnie wystąpiły też nasze koleżanki), zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. Niezapomniane wspomnienia i bardzo dużo radości zapewnili nam chłopcy z klasy ósmej, którzy w zwiewnych spódniczkach zaprezentowali balet "Jezioro łabędzie". Były  także piosenki  w wykonaniu naszego szkolnego zespołu muzycznego Henio Kids. Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń dla wszystkich Pań, dziewcząt i dziewczynek. Pan Krzysztof Maros, w imieniu męskiej części społeczności naszej szkoły, złożył życzenia wszystkim kobietom, a na ręce Pani Dyrektor przekazał  piękny bukiet kwiatów od Rady Rodziców. Nad przebiegiem uroczystości  Święta Kobiet czuwali nasi nauczyciele: Pani Joanna Maros i Pan Krzysztof Maros.