Informacja dla rodziców klas I-V SP

Drodzy Rodzice!

Informuję, iż możliwy jest odbiór zaległego mleko dla waszych dzieci (6 szt). Proszę zgłaszać się do szkoły w dniach od 2 do 5 czerwca w godzinach od 9.00 do 13.00.

Mirosława Swędra

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy ciągłego uśmiechu na twarzach, wspaniałych przygód i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają.

Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół im.H.Sienkiwicza w Wojcieszkowie

Grafik konsultacji z nauczycielami

Wstępny grafik konsultacji z nauczycielami dla uczniów przedszkola, klas I-III oraz IV-VIII znajduje się w pliku pdf.

Zachęcamy do zapoznania się i ewentualnych zgłoszeń bezpośrednio do nauczycieli przedmiotu.

INFORMACJE NA TEMAT EGZAMINÓW

Drodzy Rodzice i uczniowie!

W dniach 16,17,18 czerwca 2020 roku odbędą się egzaminy klas VIII. Te dni dla klas I - VII, są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Egzaminy rozpoczynają się każdego dnia o godz. 9.00.

Pierwszego dnia piszą język polski  -  czas trwania 120 minut.

Drugiego dnia piszą matematykę  - czas trwania 100 minut

Trzeciego dnia piszą język angielski - czas trwania 90 minut

Z klasami ósmymi odbędzie się wideokonferencja, na której uczniowie zostaną zapoznani z procedurami sanitarnymi podczas pobytu w szkole. O terminie uczniowie zostaną poinformowani.

Dyrektor szkoły Mirosława Swędra